Dane szkoły
Adres szkoły: с.м.т. Щирець, вул. П.Адермаха, 22
Kraj: UA
Województwo: Львівська
Typ szkoły: загальноосвітня
Strona www: schyrez2.blogspot.com
Liczba uczniów: 380
Wiek uczniów: 6-18
Школа – це маленька держава… Так колись казав мудрий педагог О.А. Захарченко. У цій державі мають бути особливі закони, звичаї та традиції, сутність та спрямованість яких визначається ідеями та мріями, нарощуються багатою фантазією і бажанням залишити після себе добрі справи. Головною метою навчальних закладів, про що зазначено в Національній стратегії розвитку освіти, є створення умов для розвитку й саморозвитку кожної особистості, формування покоління, «здатного навчатись упродовж усього життя». Як навчальний заклад, маємо свою Програму перспективного розвитку, у якій запланована стратегія перетворення закладу у сучасну навчально-виховну установу, що відповідає потребам майбутнього.
Головним для школи вибраний такий вид педагогічної діяльності, що базується, насамперед, на всебічній діагностиці, навченості, навчальних можливостей учня, мислення, домінуючого виду пам’яті й сприйняття навчального матеріалу, моральних можливостей особистості учнів, рівня інтелекту учнів, вольового, емоційного, мотиваційного розвитку.
Наш заклад вбачає свою місію так: «Об’єднана ідеями партнерства, шляхом злагодженої роботи команда педагогів, дітей та їх батьків працює над створенням ситуацій успіху всіх учасників навчально-виховного процесу, прагне навчити дітей жити у світі, який постійно змінюється».
Наш педагогічний колектив складається з людей різних за віком і досвідом педагогічної роботи, характером і комунікабельністю, інтересами і темпераментом.
Щирець розташований в Опіллі на правому березі річки Щиркою, притоки Дністра, за 25 км на південний захід від Львова на залізничній лінії Львів — Стрий — Чоп. Щирець — селище міського типу, яке уперше згадується в літописі 1113 р. Стародавній Щирець був фортецею, оточеною мурами, підступитись до якої було доволі важко. У XIII ст. Щирець нищать монголо-татарські війська, a 1397 р. польський король Владислав II Ягайло надає містові магдебурзьке право.
Щирець пишається своїми земляками, які вписали славні сторінки в культуру і науку України і світу. А їх немало: художники І. Щирецький, Ф. Сенькович, О. Курилас, генерал Станіслав Мачек. П’ять років проживав у Щирці письменник Лесь Мартович, учителював у місцевій школі лауреат Державної премії України ім. Тараса Шевченка письменник Роман Іваничук.
Сьогодні селище Щирець відоме визначними архітектурними пам'ятками, які походять із середньовіччя.
Міжнародна співпраця, участь у міжнародних програмах та проектах є одним із основних пріоритетів розвитку освіти сьогодення. Через партнерські зв’язки, на принципах розуміння та довіри молодь навчається разом з однолітками різних країн світу розвивати міжкультурне взаєморозуміння та вміння жити і працювати у глобальному просторі.Основні завдання:
- розвиток освітніх обмінів, забезпечення міжнародної мобільності вчителів та учнів;
- участь у спільних з партнерами по співробітництву програмах і проектах;
- сприяння вчителям у підвищенні професійної майстерності;
- ознайомлення учнів старших класів з існуючими можливостями для здійснення усвідомленого вибору майбутньої професії
- спільна участь у екологічних проектах.
Imię i nazwisko: Анна Войцеховська-Штаблава
Email: annawojcie@wp.pl
Rola w szkole: вчитель
Języki: українська, російська, польська