Dane szkoły
Adres szkoły: Тернопільська область, місто Бережани, вул Бандери 2
Kraj: UA
Województwo: Тернопільська область
Typ szkoły: міська, державна
Strona www: http://berezhany-school2.edukit.te.ua
Link do profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/school2ber
Liczba uczniów: 383
Wiek uczniów: 43
Бережанський ліцей №2 включає в себе початкову школу та гімназію. У нас навчаються діти з 6 до 17 років.
Історія нашого освітнього закладу налічує понад 75 років.
Ліцей бере активну участь в програмі eTwinning від Еразмус +, що дає можли вість співпраці та взаємодії з європейськими школами, Сватка.
Ми є активними учасниками багатьох Міжнародних та Всеукраїнських проєктах: “Відкривай Україну”, “Книга Добра”, “Найдовший урок в світі” – за підтримки Глобальних цілей сталого розвитку та UNICEF.
Заклад доєднався до рекорду Україну “Наймасовіший урок добра, проведений впродовж одного дня”, “Екологічна стежина”, “Історія однієї громади та інші”.
Також ми започаткували свої проєкти: “Піша хода за Мир”, “Вухо-лапа-хвіст”, “Чисте довкілля”, “Зелена Планета”, “Вивчаю подорожуючи”, “Україномовний клуб” та інше.
В ліцеї функціонує учнівське самоврядування, що бере активну участь у написанні Стратегії розвитку та плану роботи ліцею. Ведеться власна газета «Шкільні агенти», функціонують »Молодіжні шерифи». В закладі функціонують такі гуртки:
• Військово-патріотичний «Джура», «Сокіл»
• «Юний патріот Вітчизни»
• «Юні журналісти»
• Драматичний
• Хореографічний
• Вокальний
• Фізичної підготовки
В нашому ліцеї ми створили безпечне освітнє середовище для учнів з особливими освітніми потребами. В нашому регіоні це єдиний заклад, де функцонує 8 класів з метою навчання та соціалізації інклюзивних діток.
Наші здобувачі освіти є учасниками, дипломатами та переможцями Всеукраїнських предметних ол
БЕРЕЖАНИ. Перша писемна згадка — 1375 р. Місто було передано князем Владиславом Опольським в 1375 р. у власність бояринові Васькові Тептуховичу. Магдебурзьке право місто отримало 1530 р. Тоді король Сиґізмунд I Старий передає Бережани у власність руському воєводі Миколаю Сенявському. До Бережан 16-18 ст. містом володіли магнати Сенявські. За часи володіння містом родини Сенявських Бережани славилися своїм оборонним комплексом, а також архітектурним піднесенням. Після смерті останнього представника родини Сенявських — Адама-Миколи, замок переходить у власність Софії Сенявської та її чоловіка Олександра Чарторийського. Так замок з 1726 року потрапляє до родини Чарторийських. З другої половини XVIII ст. опиняється в руках Любомирських, і з 1816 переходить до відомої родини Потоцьких.
У листопаді 1918 — липні 1919 — повітовий центр ЗУНР. 1919–1939 — під владою Польщі. Від вересня 1939 до 24.08.1991— у складі УРСР( райцентр). Зараз місто обласного підпорядкування.
Бережа́нський за́мок —
Нас цікавить співпраця в галузі спільної історії, екології та освітніх ініціатив. Поповнити знання учнів , донести їм,європейські цінності
Навчити учнів бачити та аналізувати проблеми у суспільстві. Розвивати культуру як необхідну умову всебічної реалізації
Розвивати мовні навички (англійська, польська, українська мови): висловлювати свої думки, ідеї, готувати повідомлення. .
Удосконалити навички інформаційно-комунікаційних технологій, інформаційно-медійної грамотності.
Виховувати здатність об'єктивного сприйняття інформації, формувати власний творчий смак.
В рамках програми учні тренують навички командоутворення та отримують досвід створення спільних проєктів. Крім цього заводять нових друзів, націлена на використання усіх компетенцій на практиці та розуміння учнів відмінностей інших культур, що в майбутньому призведе до створення нового кращого толерантного світу.
Для учителів це можливість розвинути освітнє партнерство,, розширити професійні компетенції на міжнародному рівні
Imię i nazwisko: Леся Якимець
Email: lecya1705@gmail.com
Rola w szkole: учитель географії та природознавства
Języki: Українська, англійська та польська зі словником